MotoShow po ulicach Pabianic- zdjęcia

Takiej imprezy w Pabianicach jeszcze nie było. 15 września 2012r. odbyła się I edycja MotoShow po ulicach Pabianic. Frekwencja zarówno wśród zawodników jak i widzów była zaskakująca. Aż 28 zawodników ścigało się po zaimprowizowanym torze na ulicy Świetlickiego, których podziwiały tysiące kibiców. Całe wydarzenie dopracowane było w każdym detalu. Profesjonalnie przygotowany tor, piękne hostessy witające zawodników, fotokomórka mierząca czas przejazdu oraz oczywiście prawdziwa atmosfera widowiska sportowego.

Zawody zręcznościowe dla kierowców rozpoczęły się o godzinie 16:00. Na linii startu pojawiały się różnorodne pojazdy- od profesjonalnie przygotowanych aut do driftu i wyścigów, po zwykłe osobowe samochody. Można było podziwiać umiejętności kierowców prowadzących m.in. bmw e36, bmw m3 gtr, nissana 200sx, audi80 a nawet fiata 126p. W klasyfikacji ogólnej zwyciężył Piotr Majchrzak z 300 konnym audi80, drugie miejsce zajął Wojciech Goździewicz z bmw m3 gtr o mocy 400 koni.

Wyścigi zręcznościowe nie stanowiły jedynej atrakcji przygotowanej przez organizatorów MotoShow Pabianice. Zwieńczeniem imprezy były pokazy akrobatyki motocyklowej oraz driftu, a przyznanie nagród i pucharów odbyło się o godzinie 20:00.

1 komentarz

  1. Tomek pisze:

    Najszybszy czas przejazdu 1:01 należał do Wojciecha Goździewicza! Pozdro

Zostaw komentarz