Spotkanie przedsiębiorców w Pałacu Ksawerów

31 stycznia 2013 roku o godzinie 17:00 w Pałacu Ksawerów odbyło się I spotkanie samorządu gminy Ksawerów z przedstawicielami firm działających na terenie gminy Ksawerów. Na zaproszenie Wójta- Adama Topolskiego odpowiedziało ponad 100 przedsiębiorców z różnych branży.

Warto zauważyć, że na terenie naszej gminy znajdują się takie firmy jak Aflofarm, – Fabryka leków Sp z o.o., Zakład Farmaceutyczny Adamed – Pharma S.A., S i A Pietrucha Sp. z o.o., Creative Web Sp. z o.o., Emo –Farm Sp. z o.o., ZF Adamed Pharma S.A., Suwary Tech Sp. z o.o.

Oprócz wielkich koncernów, w Ksawerowie swoje siedziby posiadają mniejsze, jakże przydatne przedsiębiorstwa. Zaczynając od wykonawców, projektujących domy, poprzez mechaników samochodowych, elektryków, kończąc na producentach odzieży i firmach transportowych. Rozpiętość wiekowa właścicieli tych firm jest zaskakująca, gdyż najmłodszy przedsiębiorca ma 19 lat, najstarszy 83.

Spotkanie składało się z przemowy Wójta Gminy Ksawerów oraz części artystycznej i poczęstunku. Wójt Adam Topolski zachęcał do współpracy, mając nadzieję, że wspólne inicjatywy na terenie gminy mogą dawać lepsze rezultaty. Nie zabrakło również toastu za pomyślne rozwinięcie tematu.

0 komentarzy

Bądź pierwszy, który zostawi komentarz

Zostaw komentarz