Goście w Widzewie, czyli wygłodniałe bociany

Dzisiaj w godzinach popołudniowych mieszkańcom osiedla Widzew udało się zauważyć spacerujące po boisku ZSCKR bociany. Z uwagi na niesprzyjającą pogodę ptaki te są wygłodniałe i poszukują pożywienia w różnych rejonach kraju. Tym tropem bociany dotarły na teren naszej gminy, a mieszkańcy postanowili ułatwić im nieco zadanie podrzucając gdzieniegdzie kawałki surowego kurczaka. Dumne ptaki przechadzały się po terenie Widzewa przez kilka godzin, zgarniając przy tym gapiów i fotografów. Nic w tym dziwnego, wszak bociany są rzadkim widokiem w naszej gminie. Niemniej jednak mamy nadzieję, że wizyta u nas wyjdzie im na dobre.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć opisywanych boćków.

 

0 komentarzy

Bądź pierwszy, który zostawi komentarz

Zostaw komentarz