Kalendarium rozgrywek GKS Ksawerów- wiosna 2012

Terminy spotkań meczy GKS Ksawerów na wiosnę 2012, poszczególnych lig wyglądają następująco:

 

 

 

 

 

 

Kuchar liga wojewódzka

01.04. niedz.godz.16.00        GKS             – WKS Wieluń

04.04. środ,..godz.16.00        GKS             – ŁKS Łódź

15.04. niedz.godz. 16.00       GKS             – Woy Bukowiec Op.

21.04. sob.  .godz.13.00        GKS             – SAS Skierniewice

29.04. niedz.godz.16.00        GKS             – Warta Sieradz

06.05. niedz.godz.16.00        GKS             – Widok Skierniewic.

13.05. niedz.godz.16.00        GKS             – GKS Bełchatów

20.05. niedz.godz.16.00        GKS             – UKS SMS Łódź

26.05. sob.   godz. 15.00  Widzew Łódź   – GKS

03.06. niedz.godz.16.00        GKS             – MKS Kutno

09.06. sob.   godz.13.00Lechia Tomaszów-  GKS

 

Klasa Górski gr. C

30.03.piąt.godz.16.00      GKS                   –  UKS SMS Łódź

05.04.czw.godz.16.00      Boruta Zg.         –  GKS

19.04.czw.godz.16.30      Pogoń Zd.-Wol  –  GKS

27.04.piąt.godz. 17.00     GKS                   –  Kolejarz Łódź

02.05.środ.godz.17.00     Sport Perfekt     –   GKS

11.05.piąt.godz.17.00      GKS                   –   ŁKS Łódź

17.05.czw.godz.17.00      Metalowiec Łódź –   GKS

25.05.piąt.godz. 17.00     GKS                    –  Start Łódź

31.05.czw.godz.17.00      Bzura Ozorków  –  GKS

05.06.wtor.godz.17.00     GKS                   –   Elta Łódź

09.06.sob. godz.13.00     Włókn. Zgierz    –   GKS

15.06.piąt.godz.17.00      GKS                   –   Orzeł Łódź

 

Klasa A gr. 1

      31.03.sob. godz.17.00    Ksawerów   –  Tęcza Brodnia

07.04.sob. godz.17.00    Ksawerów   –  Burza Pawlikowice

14.04.sob. godz.17.00    Ksawerów   –  Orzeł Piątkowisko

22.04.nied.godz.11.00    Ksawerów   –  Tornado Łódź

28.04.sob. godz.17.00    Ksawerów   –  MKS 2000 Tuszyn

05.05.sob. godz.18.00    Ksawerów   –  Zawisza Rzgów

12.05.sob. godz.17.00  Iskra Dobroń –     Ksawerów

19.05.sob. godz.17.00    Ksawerów   –  RKS Łódź

27.05.nied.godz.17.00 Włókn.Konst . –      Ksawerów

02.06.sob. godz.17.00     Ksawerów  –   Orlik Sobień

09.06.sob.  godz.16.00     Bychlew     –      Ksawerów

 

0 komentarzy

Bądź pierwszy, który zostawi komentarz

Zostaw komentarz